Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
Kynologický kalendár 2014
 

:::::Prehľad kategórií športových akcií ZŠK v roku 2014::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 
a) Medzinárodné akcie
 
b) Národné akcie
 
c) ))Sportové kynologické akcie
 
d) Výcvikové kynologické tábory
 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

a) Medzinárodné akcie

 

Dátum Mesto, organizátor, doplňujúce informácie
25.04-27.04 Oberdorla /Nemecko/ MS IPO-FH
20.06-22.06 Vranov nad Topľou /Slovensko/ WUSV Universalsieger
08.08-10.08 Helsinki /Fínsko/ MS Obedience
06.09 Malý Lapáš Majstrovstvá ZŠK SR Obedience /CACIOB/
Kontakt: Ingrid Tkáčová, Líščie Nivy 2, 82108 Bratislava, 0948 386 705, ingrid.tkacova@gmail.com
11.09-14.09 Malmo /Švédsko/ MS FCI 2014
17.09-19.10 ŠK Polysport Veľký Lapáš Pretek o Pohár firmy Z POLYTANU - CACIT /so zadaním skúšky/
Kontakt: Martin Tóth, 951 04 Malý Lapáš, 0903205219, skpolysport@gmail.com, Preteká sa v kategóriach BH-SK, SVV1, IPO1, IPO3 / v rámci preteku sa konajú MSR Belgických ovčiakov, Dobermanov, Rottweilerov/
09.10-12.10 Haguenau /Francúzsko/ MS WUSV 2014

 

b) Národné akcie

Dátum Mesto, organizátor, doplňujúce informácie
04.04-06.04 MKK Dagnik Veľká Paka MSR ZŠK /IPO3, IPO1/
Kontakt: Jozef Domonkoš, Malá Paka 104, 930 51 Velká Paka, 0948000601
26.04 KK 047 Jablonica Majstrovstvá SR malých plemien + Kynologické preteky na počesť vstupu SR do EÚ /SVV, SMP/
Kontakt: RNDr.Jana Hamerlíková, Hurbanova 743, 906 32 Jablonica, 0915311460, janaham@centrum.sk
02.05-04.05 KK Poprad MSR SÚCHNO /IPO3, IPO1/
Kontakt: Ján Garajček, 29.januára 634, 059 38 Štrba, 0903901857
24.05 KK Laugaricio Trenčín Majstrovstvá SR SVV3 /v rámci majstrovstiev aj Laugaricio Cup SVV3/
Alojz Pristach, Liptovská 2, 911 01 Trenčín, 0907 249574
12.09-14.09 Nová Baňa M SR v BVK
Kontakt: Slavomír Bedenský, Brezová 14, 96801 Nová Baňa, 0917436566
12.09-13.09 KK 047 Jablonica M SR záchranárskych psov so zadaním skúšky
Kontakt: RNDr.Jana Hamerlíková, Hurbanova 743, 906 32 Jablonica, 0915311460, janaham@centrum.sk
20.09-21.09 KK Vranov nad Topľou M SR IPO-FH
Kontakt: Peter Lengvarský, Na hrunku 52, 093 01 Vranov nad Topľou, mobil : 0907 680 228, e-mail : peter@lengvarsky.com
27.09 Malý Lapáš HŠV NO
Kontakt: Martin Tóth, 951 04 Malý Lapáš, 0903205219, skpolysport@gmail.com

 

c) Športove kynologicke akcie

Dátum Mesto, organizátor, doplňujúce informácie Rozhodca
25.01 KŠZK Rúbanice Holíč Novoročný pretek o pohár primátora mesta Holíč /BH, IPO1, SVV1/ - bez stôp
Kontakt: Bc. Jana Šafárová, email: jana.safarova1985@gmail.com, 0905 927898
Alžbeta Jamnikar
22.02 KK 047 Jablonica Záhorácka zimná liga kynológov-obranársky pretek
Kontakt: RNDr.Jana Hamerlíková, Hurbanova 743, 906 32 Jablonica, 0915311460, janaham@centrum.sk

22.03-23.03 KMK Dagnik Veľká Paka Duna Cup - Jozefov pohár
Kontakt: Jozef Domonkoš, Malá Paka 104, 930 51 Velká Paka, 0948000601 16.03.2013 kategórie: BH /so zápisom skúšky/,ZM,OBEDIENCE, najkrajší pes, 17.03.2013 kategórie: SVV1, IPO1, IPO3 /bez pachových prác/.

12.04 KK UVLaF Košice Kvalifikačný pretek v BVK - oblasť východ
Kontakt: MVDr. Jana Farbáková, Komenského 73, 04081Košice, 0907120713

25.04-27.04 Majer-Prievidza Školenie výcvikár, figurant
Kontakt: Juraj Linhart, ul. Lúčky 34/2 Bojnice, tel. č. 0915730915

26.04 Canis Spišská Nová Ves Pretek klubu Canis so zadaním skúšky /BH/
Kontakt: Milan Oravec, J.Matušku 12/39, 052 05 Spišská Nová Ves, 0903638202

01.05 KK Sabinov Pretek Cena Sabinova /IPO1, SVV1/ so zadaním skúšky
Kontakt: Ján Mihálik, Ružova 59, 083 01 Sabinov, 0911228713
IPO: Čurila, SVV: Sudimák
08.05 KK Drienov Memoriál Jozefa Pavúra
Kontakt: Miroslav, Mruz, Revolučná 13,08204 Drienov, 0910907885

10.05 KK Slovenský raj - Smižany Cena Slovenského raja /BH/ so zadaním skúšky
Kontakt: MVDr.Kristína Kovaľová, Astrová 4, 05201 Spišská Nová Ves, 0905 903102 Pretek je so zadaním skúšky.
Štefan Szabó
10.05 KK Lugaricio Trenčín VVS Považský pohár /SVV1, IPO1/ - 1.kolo
Alojz Pristach, Liptovská 2, 911 01 Trenčín, 0907 249574
IPO1: J.Adamuščin, SVV1: I.Malina
17.05 Canis Spišská Nová Ves Cena Spiša /SVV1, IPO1/ so zadaním skúšky
Kontakt: Milan Oravec, J.Matušku 12/39, 052 05 Spišská Nová Ves, 0903638202
Jozef Olearčin
31.05 ZKB Turčianské Teplice Obranársky pretek mesta Turčianské Teplice
Kontakt: Dušan Krupa, Kuzmányho 245/2, 03901 Turčianske Teplice, 0905 211118, dkvicona@centrum.sk

31.05 Banská Belá Kvalifikačný pretek v BVK /stred/
Kontakt: Milan Babirád, 966 15 Banská Belá 241, 0905963376,kkbanskabela@gmail.com
Pharm.Dr. Vasil Šatník
07.06 Nová Baňa Obranársky pretek O Pohár primátora mesta
Kontakt: Slavomír Bedenský, Brezová 14, 96801 Nová Baňa, 0917436566

20.06-22.06 ŠaKK Canislog Poprad Školenie výcvikár-figurant
Kontakt: Jozef Olearčin, Dostojevského 45, Poprad 05801, t.č. 0905 544 645

30.06-06.07 KK Prašice Letný výcvikový tábor - 3.ročník
Kontakt: Peter Detko, 1. mája 167, 95622 Prašice, 0902 103184, bruchata@centrum.sk

05.07 Agilis Lučenec Výcvikový seminár /SVV a IPO/
Kontakt: Peter Dóža, Sadová 26, 98401 Lučenec, 0907172590, kk.agilis@gmail.com

05.07 KK Prašice Kvalifikačný pretek v BVK /západ/
Kontakt: Peter Detko, 1. mája 167, 95622 Prašice, 0902 103184, bruchata@centrum.sk

19.07 KK Tomášov Kvalifikačný pretek v BVK - Bratislava a okolie
A.Štrasser, Svätej trojice 1, 900 44 Tomášov, 0905 815854

01.08-02.08 KK Lučenec Výcvikový seminár Lučenec
Kontakt: Ing.Martin Majer, M.R.Štefánika 17, 985 11 Halič, 0902325519

01.08-02.08 KK Lučenec Výcvikový seminár
Kontakt: Ing. Martin Majer, M.R.Štefánika 17, 985 11 Halič, 0902325519

10.08 KK Bodona Piešťany VVS Považský pohár /SVV1, IPO1/ - 2.kolo
Kontakt: Bc.Milan Komandel, Jánošíková 66, 921 01 Piešťany, 0903868975, bodona@zoznam.sk

16.08-17.08 KK Anička Košice Cassovia Multicup /SVV+malé plemená/ so zadaním skúšky
Kontakt: Bc. Michaela Burianová, Húskova 51, 040 23 Košice, 0908092841, www.kkanicka.sk

23.08 KK Kolačno 17.ročník o Pohár SNP
Kontakt: Miloš Hudok, Kolačno 243, 95841 Kolačno, 0907331761

30.08 MKK Alekšince Pretek o Pohár starostu obce Alekšince so zadaním skúšky /SVV1/
Kontakt: Robert Faltus, 951 22 Alekšince 43, 0903811737 Pretek je so zadaním skúšky.

06.09 KK Nirtica Putovný Pohár KK Nitrica + 4.kolo Považský Pohár /SVV1, IPO1/ - 3.kolo
Kontakt: Branislav Ondrka, 95642 Žitná Radiša 185, 0918 245609

06.09 KK Čakajovce O Pohár starostu obce Čakajovce so zadaním skúšky /SVV1, SVV2/
Kontakt: Peter Marciš, Šuleková 33, 949 01 Nitra, 0905 548058

06.09 KK Banská Belá 8.ročník preteku o Pohár KK Banská Belá /SVV1, IPO1/
Kontakt: Milan Babirád, 966 15 Banská Belá 241, 0905 963376, kkbanskabela@gmail.com

06.09 Banská Belá 8.ročník Preteku o Pohár Kynologického klubu Banská Belá /SVV1, IPO1/
Kontakt: Milan Babirád, 966 15 Banská Belá 241, 0905963376,kkbanskabela@gmail.com

20.09 MKK Zbehy Národný pohár Zbehy 2014 /SVV1, SVV2, SVV3/ so zadaním skúšky
Kontakt: Stanislav Žákovič, 95142 Zbehy 51, 0905 543692

21.09 KK Turčianské Kľačany 3.ročník Obranársky pretek - Memoriál Miroslava Mažáriho
Kontakt: Marián Soldán, M.R.Štefánika 6, 038 61 Vrútky, 0918930689

04.10-05.10 KK Anička Košice Working dog Cassovia cup+obranársky pretek /SVV + IPO/ so zadaním skúšky
Kontakt: Bc. Michaela Burianová, Húskova 51, 040 23 Košice, 0908092841, www.kkanicka.sk

04.10 KK Prašice Pretek prašických kynológov /ZM,SVV1,SVV2,IPO1/ so zadaním skúšky
Kontakt: Peter Detko, 1. mája 167, 95622 Prašice, 0902 103184, bruchata@centrum.sk

04.10 KK Prašice Pretek prašických kynológov /ZM, SVV1, SVV2, IPO1/ - so zadaním skúšky
Kontakt: Peter Detko, 1. mája 167, 95622 Prašice, 0902 103184, bruchata@centrum.sk

05.10 KK Bodona Piešťany Kynologická súťaž podľa SVV1 bez stôp
Kontakt: Bc.Milan Komandel, Jánošíková 66, 921 01 Piešťany, 0903868975, bodona@zoznam.sk

11.10-12.10 KK UVLaF Košice Pretek O Pohár rektora UVLF /SVV, IPO/ so zadaním skúšky
Kontakt: MVDr. Jana Farbáková, Komenského 73, 04081Košice, 0907120713

11.10 MKK Nitra Memoriál B.Šaligu /SVV, IPO/ so zadaním skúšky
Kontakt: Mgr. Maroš Svitač, Hanulova 4, Nitra, svitacm@zoznam.sk

11.10 Tekovská Breznica Pretek /ZM, SVV1/ so zadaním skúšky
Kontakt: Jozef Juhás, 966 52 Tekovská Breznica 645, 0905826429

18.10 MKK Lazany Hornonitriansky pohár /BH, ZM, SVV1, IPO1/
Kontakt: Ján Baláž, Školská 432/31, Lazany, 0907 618650

25.10 KK Košice-Krásna nad Hornádom Memoriál Petra Spacaya so zadaním skúšky /SVV, IPO/
Kontakt: Peter Čurila, Repiská 184, 044 15 Nižná Myšľa, tel. 0915 567 550

25.10 KK Pobedím Súťaž o pohár KK Pobedím /SVV1, IPO1/ so zadaním skúšky + 4.kolo Považský pohár
Kontakt: Jozef Bílik, 916 23 Pobedím 323, 0903250359

25.10 KK Šalková Šalkovský pretek /SVV1, SVV2, SVV3/ so zadaním skúšky
Kontakt: Ivan Plavec, Hronská 55, Banská Bystrica-Šalková

09.11 KK Most Bratislavský pretek /BH, IPO1/ so zadaním skúšky
Kontakt: Dáša Kostelná, Narcisová 56, Bratislava, 0905910063

15.11 Agilis Lučenec 13.Pretek o Pohár firmy RÚR GAS /SVV1 a IPO1 bez stôp/
Kontakt: Peter Dóža, Sadová 26, 98401 Lučenec, 0907172590, kk.agilis@gmail.com

06.12 KK Excel Trenčín Vianočný pretek kynológov
Kontakt: Viliam Ružička, 913 04 Chocholná Velčice 454, 0903453389

06.12 KK Lučenec Memoriál Imricha Vargu, Obranársky pretek o putovný pohár predsedu KK Lučenec
Kontakt: Ing.Martin Majer, M.R.Štefánika 17, 985 11 Halič, 0902325519

06.12 KK Lučenec Memoriál Imricha Vargu
Ing. Martin MajerM.R.Štefánika 17, 985 11 Halič, 0902325519

14.12 Agilis Lučenec Klubový pretek
Kontakt: Peter Dóža, Sadová 26, 98401 Lučenec, 0907172590, kk.agilis@gmail.com

20.12 KK Prešov 2 Bikoš Klubový vianočný pretek
Kontakt: Peter Špes, Clementisová 10, Prešov, 0907 457683

 

d) Výcvikové kynologické tábory

Dátum Mesto, organizátor, doplňujúce informácie Rozhodca
30.06-06.07 KK Prašice Letný výcvikový tábor
Kontakt: Peter Detko, 1. mája 167, 95622 Prašice, 0902 103184, bruchata@centrum.sk

01.08-03.08 KK HERO Stanový výcvikový tábor-Poruba
Kontakt: Anton Šabík, Prievidzská 7/2, 972 51 HandlovÁ, tel: 0914109445, mail: kynolog3@gmail.com

04.08-09.08 KK Bodona Piešťany Letný výcvikový tábor so zadaním skúšky /SVV/
Kontakt: Bc.Milan Komandel, Jánošíková 66, 921 01 Piešťany, 0903868975, bodona@zoznam.sk

09.08-11.08 Nová Baňa Letný výcvikový tábor
Kontakt: Slavomír Bedenský, Brezová 14, 96801 Nová Baňa, 0917436566
TOPlist
Tvorba webových stránok na WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok